08.08.2021
08.08.2021

Biłgoraj , Gość Cena : 120.00 PLN Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Regał na książki kupisz online na Edinos.pl

EDINOS to sklep w internecie posiadający etyczne wartości. Oferowane towary posiadające certyfikat Edinos Standards DSI 804 są gwarancją najwyższej jakości wykonania, bowiem stworzone zostały z dobrych surowców w warunkach pracy zachowujących prawa człowieka i obywatela. Oferta jest obszerna, że zarówno entuzjaści stylu modernistycznego ale także tradycjonaliści znajdą coś dla siebie. Wszystkie towary mają 10 letnią gwarancję. Proste wzornictwo, dbałość o najmniejsze detale  i wysoka funkcjonalność produktów sprawia, że firma jest pewna  zadowolenia klienta i proponuje 100 dni na zwrot zakupionych produktów.


Możemy przejrzeć tu różne kanapy i sofy, sofy i fotele, krzesła drewniane,taborety, stoły drewniane, łóżka młodzieżowe, materace do spania, wieszaki stojące oraz gotowe zestawy do salonu i wiele, wiele więcej.Do najważniejszych produktów możemy zaliczyć zestawy o niecodziennym wzornictwie  marki Elior przeznaczone do restauracji.


Edinos.pl to szybkie i wygodne zakupy online bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli poszukujesz najwyższej klasy mebli zrób zamówienie już dziś na www.edinos.pl, gdzie czeka Cię możliwość konsultacji z profesjonalistami ale również szybka i bezproblemowa wysyłka produktów.


*stawka opublikowana w ogłoszeniu jest tylko ceną orientacyjną.

Numer ogłoszenia : 9584
Liczba odsłon: 45, dzisiaj0